INDYWIDUALNY PLAN TRENINGU

PLANOWANIE TRENINGU DLA RÓZNEGO STOPNIA ZAAWANSOWANIA I CELU
praca nad przywróceniem równowagi w układzie mięśniowym, poprawa kondycji ...


Kształtowanie ciała tkanka mięśniowa-tłuszczowa, praca nad motoryką w sportach indywidualnych i zespołowych - indywidualne cykle treningowe-analizy, modeling-training, asysta treningowa, konsultacje on-line, bodybuilding sparing trening, Poczatkujący na sali treningowej: jak nauczysz się poprawnej techniki tak będziesz trenował przez lata - to bardzo ważne, poprawne nawyki, brak kontuzji. TRX Training. Zawody kulturystyczne - pozy obowiązkowe, układ dowolny.

 

 

TRX TRAINING

TRX Suspension Training – trening w terenie, na sali. uznany za najlepszym sprzętem do treningów w roku 2010 przez miesięcznik Men's Health. Przyrząd można zamontować praktycznie wszędzie - przypiąć do drążka, framugi, gałęzi - i ćwiczyć w każdych warunkach. TRX pozwala na kompletny trening wszystkich partii mięśniowych i umożliwia wykonywanie setek najróżniejszych ćwiczeń, dając trenerowi pole dla wyobraźni. Indywidualne PLANOWANIE - sprawdź!

trx

 

Menu:
8 TYGODNI on-line TRENING

Biuletyn:
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach, prosimy zapisać się do newsletter'a.
E-mail:
© Krzysztof Buczyński - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster: ITB Vega, Wszystkie znaki firmowe należą odpowiednio do ich właścicieli. Zostały one użyte na tej stronie jedynie w celach informacyjnych.